piątek, 4 stycznia 2019

Konkurs na najlepszego komentatora!

Cześć! Dziś post krótki i na temat. Jak dobrze wiecie, wracam do pisania po bardzo długiej przerwie. Chciałabym na nowo rozkręcić tego bloga, a super jest, gdy utrzymujemy obustronną relację. Blog bez czytelników to nie blog! Żeby zaangażować Was jakoś to tworzenia go razem ze mną, wpadłam na pomysł zrobienia całkiem fajnego konkursu. Już wyjaśniam o co chodzi.

Wiem, że często czytacie i nie zostawiacie po sobie śladu w komentarzu. Proszę Was więc, żebyście poświęcili chwilkę i napisali choć zwykłe hejka lub zdanie na temat przeczytanej treści. Może jakaś konstruktywna krytyka, podpowiedź, o czym chcielibyście przeczytać? Cokolwiek! Bardzo lubię czytać Wasze komentarze i wiedzieć, co się u Was dzieje. To naprawdę bardzo motywuje do działania :)

Zasady konkursu są bardzo proste. Zwyczajnie regularnie po przeczytaniu posta zostawcie komentarz. Nie wymagam od Was więcej. Oczywiście, jeśli macie ochotę, możecie o nim wspomnieć gdzieś u siebie na blogu, Instagramie lub Facebooku (byłabym super wdzięczna), ale nie jest to jakiś konieczny warunek. Zwycięzcę wybiorę subiektywnie, a pod uwagę będę brała Wasze zaangażowanie.

Zasady w pigułce:
1.  KONIECZNIE Napisz w komentarzu biorę udział, tytuł książki, którą chcesz dostać i swój adres e-mail
2. Jeśli udostępniłeś gdzieś ten konkurs (blog, instagram, facebook), wstaw też do komentarza zgłoszeniowego link. Może to zwiększyć Twoją szansę na wygraną
3. Fajnie by było, gdybyś był też obserwatorem mojego bloga, bo wtedy będziesz widzieć posty regularnie i żadnego nie ominiesz :) Pamiętaj o komentowaniu ich regularnie, bo od tego zależy, czy uda Ci się wygrać!
Konkurs trwa miesiąc. Od 4 stycznia 2019 do 8 lutego 2018
Wyniki pojawią się 10 lutego 2019 :)

Skoro konkurs, muszą być i nagrody! Jest to blog głównie o książkach, taką też książkową społeczność sobie zgromadziłam, więc jaka inna może być nagroda? Przyznam Wam się jednak, że tematyka bloga odrobinę się rozszerzy, co już niedługo będziecie mogli zaobserwować. Ale pozostańmy przy książce jako nagrodzie :)

Macie do wyboru szczęśliwe siedem książek:
1. Muszę to wiedzieć K. Cleveland
2. Bez serca M. Meyer
3. Sufrażystki L. Ribchester
4. Zakochaj się, Julio N. Sońska
5. Rodzina O. E. Madeyska
6. Weź wyjdź P. Świątek  
7. Guamardżos! Opowieści z Gruzji A. Dziewit-Meller i M. Meller

Książka jest główną nagrodą dla najbardziej zaangażowanej osoby. Może wybiorę nawet więcej niż jednego zwycięzcę, bo czemu nie? To jednak zależy od liczby uczestników. Wszyscy inni możecie jednak liczyć na to, że i ja udzielę się trochę na Waszych blogach! Też bardzo lubię je czytać :)

Mam nadzieję, że kogoś w ogóle zainteresuje ten konkurs, bo może tylko mnie się wydaje, że jest  on takim świetnym pomysłem? Jeśli jesteście zainteresowani, zasygnalizujcie to, pisząc Biorę udział w komentarzu, tytuł książki, jaką chcielibyście dostać i ewentualnie link, jeśli udostępniliście gdzieś ten konkurs. Nie mogę się doczekać, aż razem pchniemy do przodu tego bloga! Jeśli macie jakieś pytania, chętnie pomogę :)

Trzymam mocno kciuki :)
// Iza

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarz = ogromny uśmiech na mojej twarzy